Back to gaming in person!

Je tomu už 10 dní co jsme se mohli sejít na menším Duel-commander turnaji a dnes konečně píšu tento report z akce, které se nakonec účastnilo přes 25 hráčů.

FEEDBACK:

Mnohé z vás jsme prosili o zpětnou vazbu, a tak vám moc děkujeme, že budeme moci v budoucnu co zlepšovat tak, abychom vyšli naší skromné MTG komunitě vstříc. A hráčů jen přibývalo. S nedělním hraním neměl nikdo ani moc problém, spíš víme, že na příští srpnový turnaj už budeme začínat kolem 12h. Dále bude ještě o 10 míst více a o něco více zajímavých cen.

ZÁZNAM:

Kamery natáčely o sto šest, ale nakonec musíme uznat, že ještě je co zlepšovat. Málo světla a integrovaný mikrofon jsou příčinou, že záznam není v úplné top kvalitě – však můžete posoudit sami na záznamu pod textem. Řekl bych, že touto dobou v příštím týdnu sestříháme fináloví duel mezi Vojtou a Vaškem, na kterém si dáme o kousek větší záležet 🙂

5. kol záznamu z turnaje

TOP 4:

nakonec jsme s přáteli usoudili, že místo obvyklých top 8, kde bychom kvůli pozdním hodinám nemuseli stihnout dohrát Tournament včas, udělali jsme štíhlejší verzi pro pouze TOP 4, kde se utkal a nakonec zvítězil v tomto pořadí:

  1. místo Václav Myšák
  2. místo Vojta Kotek
  3. místo Václav Hrdlička
  4. místo Jakub Sýkora

Po kliknutí na jména se vám zobrazí jejich krátká výpověď a také osobní názor na nový ban-list.

Musím říct, že jako „organizátora“ mě tento nedělní turnaj moc bavil, ale pro další podobné akce pro 30 a více lidí jsem přesvědčen, že bude potřeba minimálně jeden stálý „nehrající“ JUDGE – člověk. A jelikož rozhodčích není nikdy dost, tak nám určitě dejte v případě, že o někom víte – vědět.

Commander statistika:

Tedy jaké hlavní generály jste na turnaj zvolili? Udělali jsme na našem webu soupis, kde pod každým (archivním) turnajem, z kterého máme informace – tak jsou sdíleny přímo tam.. Tedy pro tento turnaj jsou například zde: https://dragon-world.cz/turnaj/kvetnovy-duel/?r=St%C5%99edo%C4%8Desk%C3%BD%20kraj

DECKLISTY:

Snad do konce tohoto týdne budou známy decklisty top 4. Pilně na tom pracujeme. Děkujeme za trpělivost!

LIGA:

Tvoříme pravidla pro celoroční ligové turnaje, které bychom chtěli tvořit po celé ČR. Ano až takové máme ambice 🙂 Ovšem pro začátek budou hlavními ligovými partnery Poděbrady, Úvaly a Praha..ovšem to se ještě brzy dozvíte..co a jak.

Tedy MTG zdar a brzy na viděnou!

Miloš