Dort – Ku příležitosti oslav 1. roku od založení

Již před dvěma lety jsme si s pár místními přáteli řekli, že by bylo fajn, kdybychom měli svoje vlastní nikým nerušené místo na MTG aktivity, deskové hry a podobně smýšlející zábavu. Slovo dalo slovo a k tomu se záhy objevil inzerát, že podobný prostor je volný k pronájmu, a to hned vedle nádraží, s rozměrem kolem 20metrů čtverečních a funkční toaletou, takže jsme tedy vůbec neváhali.

Teď už nám prostor slouží jako bohatá základna pro MTG, obzvláště pro EDH a HIGHLANDER rozvoj, s více než 20 aktivními členy. Minimálně jednou do týdne se nám tak nabízí časoprostor pro testování balíčků, a to ať už v multicommander hrách, nebo již známých duelcommander, ale také pro občasné drafty nových sad a natáčení vlastních videí s podobnou tématikou na slavný YOUtube kanál (EDH BASE)

Duelcommander

Nejen tímto článkem tak chceme pozvat další spřízněné duše se stejným zájmem a nadšením pro Magic The Gathering. Pokud vám zatím tyto formáty nic neříkají, tak nezoufejte, protože naštěstí jsou mezi námi už zaběhlí kouzelníci s dlouholetou kouzelnickou praxí a uměním učit a předat tak nutné znalosti k ovládnutí onoho „nejzábavnějšího“ MTG formátu, jakým COMMANDER beze sporu je. Balíčky není ani nutné hnedle stavět a shánět, vždy je mezi hráči možnost prozatímního vypůjčení.

Mtg pentagram s pěti barvami

Krom základních verzí multi-commander her pro 4 hráče u stolu, také podporujeme „pod“ formáty jako jsou: *** BANG! ***  PENTAGRAM *** TWO-headed-giant *** PLANECHASE ***

P.S.: Mimo jiné také neustále hledáme nové SPONZORY pro veřejné turnaje, které v Úvalech organizujeme v restauraci na Homolce. V případě, že se k nám chcete přidat nebo jakkoliv přispět k této činnosti, určitě neváhejte a napište nám na: info@dragon-world.cz