Vítejte na stránkách Dragon World, zaměřených na French Duel Commander. Všichni příznivci French Duel Commanderu vítáni. Decklisty, reporty, turnaje, review. To vše a mnoho dalšího můžete najít na našem portálu, kde je možné zjistit novinky z aktuální Duel Commader scény z celého světa.

Jaký nový balík vyhrál poslední podstatné turnaje, jaké karty z nové edice budou mít na formát zásadní dopad? Na tyto a spoustu dalších otázek Vám odpoví naše články.

Myšlenka tohoto webu je založit ucelený portál, který bude shromažďovat informace a data pro Duel Commander nejen z Česka, pomoci novým hráčům se stavbou levných balíků, připomenout navrátivším nejnovější změny v banlistu a pravidlech, a pro stávající hráče najít zajímavé buildy a záznamy z aktuálních eventů.

– Decklisty:

Zde se budou vyskytovat nejen decklisty z různých top 8 Duel Commander turnajů z celého světa, které se dají najít i na mtgtop8, ale i zajímavé buildy z menších turnajů a online eventů. Dále tu najdete i zajímavé balíky hráčů, které se sice zatím neumístily, ale představují alternativní přístup nebo průlomovou myšlenku pro ty, kteří se chtějí inspirovat a nejen kopírovat ty nejúspěšnější decky.

– Reporty:

Zkušenosti, pocity a postřehy účastníků turnajů, často velice humorného rázu. Je vždy zážitkem ponořit se do reportu a zažít turnajový den očima jiného hráče. Co udělal správně a v čem měl prostě štěstí? Co se dalo udělat lépe? Na tyto otázky se dá v pěkně napsaném reportu mimo pobavení najít i příslušná odpověď a hráč se tak může poučit a zlepšit i chybami a úspěchy ostatních.

– Turnaje:

Je dobré, aby hráči měli pro vysokou účast a pohodovou atmosféru přehled o tom, jaké turnaje se konají, kde, kdy, za jakých podmínek, zda jsou vyžadovány decklisty a podobně. A zároveň se hodí možnost zjistit konání turnajů jinak než hledat v událostech na facebooku. Tady se tak dá jednoduše a rychle najít, na jakých událostech se budeme potkávat při hraní a soutěžení.

– Review:

Metagame se neustále mění nejen veselým banováním a odbanováním karet, ale hlavně vydáváním nových sad. A i když pro standardní sady není vždycky lehké být relevantní na formátu složeném z téměř všech sad které kdy vyšly, stejně si většinou alespoň pár z nich probojuje místo na slunci. Hlavně však pro nové a méně zkušené hráče není vždy jednoduché určit, jaké karty se hrát budou či ne. Proto se hodí pohled na novou sadu očima zkušených hráčů, kteří dokáží do jisté míry předpovědět, co udělá na formátu vlny a co zůstane bezpečně na standardu nebo přinejmenším rozproudit plodnou debatu o nových kartách a strategiích.