23th Černý rytíř PDC

Round-7-Standings-by-Rank_22.EDH-Praha.pdf

Výsledky turnaje

Celkové pořadí NAME COMMANDER W/L/D, vč. top 8 W L D Body před top8 OMW% GW% OGW%
1 Alexandre Benac Hogaak, Arisen Necropolis 9/1/0 9 1 0 15 59.3% 73.3% 50.5%
2 Radek Šoltys Ghyrson Starn, Kelermorph 7/2/1 7 2 1 13 60.2% 60.0% 59.3%
3 Patrik Surab Feldon, Ronom Excavator 7/2/0 7 2 0 15 56.5% 66.7% 50.6%
4 Martin Vlnas Golos, Tireless Pilgrim 6/2/1 6 2 1 13 50.0% 56.3% 52.5%
5 Jakub Sykora Dihada, Binder of Wills 5/1/2 5 1 2 14 60.2% 62.5% 55.3%
6 Ondřej Smetana Light-Paws, Emperor’s Voice 5/1/0 5 1 2 14 67.6% 62.5% 59.0%
7 Jacob Köhler Ratchet, Field Medic 5/1/2 5 1 2 14 59.3% 58.8% 53.9%
8 Petr Levý Yoshimaru, Ever Faithful & Tana, the Bloodsower 5/2/1 5 2 1 13 66.7% 60.0% 66.7%
9 Josef Kumstýř Aminatou, the Fateshifter 4/2/1 4 2 1 13 55.6% 66.7% 53.4%
10 Jiří Foltýn Dihada, Binder of Wills 5/1/1 5 1 1 16 62.0% 64.7% 56.8%
11 Patrik Kosiciar Dihada, Binder of Wills 4/2/1 4 2 1 13 54.6% 71.4% 54.1%
12 Marek Majer Hogaak, Arisen Necropolis 4/2/1 4 2 1 13 63.1% 71.4% 57.0%
13 Marek Vardžik Rograkh, Son of Rohgahh & Silas Renn, Seeker Adept 4/1/2 4 1 2 14 63.0% 62.5% 57.7%
14 Dominik Maly The Beamtown Bullies 4/2/1 4 2 1 13 58.3% 71.4% 54.4%
15 Tomas Vardzik Yoshimaru, Ever Faithful 4/2/1 4 2 1 13 64.8% 71.4% 57.5%
16 Robert Starke Yoshimaru, Ever Faithful & Tana, the Bloodsower 4/2/1 4 2 1 13 63.1% 60.0% 55.3%
17 Erik Szanto Rona, Herald of Invasion // Rona, Tolarian Obliterator 4/1/1 4 1 1 13 47.4% 64.3% 48.8%
18 Sebastian Reichert Balmor, Battlemage Captain 4/2/0 4 2 0 12 65.0% 64.3% 58.9%
19 Šimon Pánek Saskia the Unyielding 4/2/0 4 2 0 12 62.0% 56.3% 59.5%
20 Alexandre Martial Old Rutstein 4/2/0 4 2 0 12 59.3% 58.8% 53.9%
21 Benjamin Verner Ghyrson Starn, Kelermorph 4/2/0 4 2 0 12 57.4% 56.3% 54.6%
22 Vojtěch Lavička Ertai Resurrected 4/2/0 4 2 0 12 56.5% 62.5% 52.6%
23 Ondřej Hrubý Raffine, Scheming Seer 4/2/0 4 2 0 12 56.5% 55.6% 53.2%
24 Marek Voráček Yoshimaru, Ever Faithful & Tana, the Bloodsower 4/2/0 4 2 0 12 55.9% 53.3% 53.1%
25 Vojtech Mencl Golos, Tireless Pilgrim 4/2/0 4 2 0 12 53.7% 53.3% 50.6%
26 Jakub Havelka Jeska, Thrice Reborn & Kraum, Ludevic´s Opus 4/2/0 4 2 0 12 51.1% 64.3% 49.9%
27 Christian Mullen Hogaak, Arisen Necropolis 4/2/0 4 2 0 12 51.1% 56.3% 52.9%
28 Jack Favie Raffine, Scheming Seer 4/2/0 4 2 0 12 49.1% 57.1% 48.0%
29 Zdeněk Hlavsa Raffine, Scheming Seer 4/2/0 4 2 0 12 48.3% 66.7% 48.7%
30 Max-Christian Mull Ardoz, Cobbler of War 4/2/0 4 2 0 12 48.1% 57.1% 50.8%
31 Jan Svoboda Niv-Mizzet Reborn 3/1/2 3 1 2 11 46.3% 64.3% 48.5%
32 Michal Mendl Dennick, Pious Apprentice 3/2/1 3 2 1 10 59.4% 53.3% 59.1%
33 Daniel Korec Grist, the Hunger Tide 3/2/1 3 2 1 10 51.9% 60.0% 49.5%
34 Alexander Nimz Niv-Mizzet Reborn 3/2/1 3 2 1 10 46.3% 53.3% 50.1%
35 Václav Hrdlička Raffine, Scheming Seer 3/2/1 3 2 1 10 35.4% 61.5% 42.2%
36 Petr Vach Dihada, Binder of Wills 3/3/0 3 3 0 9 60.2% 53.8% 55.0%
37 Daniel Hanzlík Feldon, Ronom Excavator 3/3/0 3 3 0 9 59.3% 50.0% 54.0%
38 Dalibor Toufar Galazeth Prismari 3/3/0 3 3 0 9 59.3% 42.9% 57.9%
39 Tomáš Vinš Yawgmoth, Thran Physician 3/3/0 3 3 0 9 57.4% 53.8% 55.4%
40 David Štěpánek Aminatou, the Fateshifter 3/3/0 3 3 0 9 55.7% 60.0% 49.8%
41 Ivo Nováček Hogaak, Arisen Necropolis 3/3/0 3 3 0 9 55.6% 50.0% 55.3%
42 Miroslav Švec Feldon, Ronom Excavator 3/3/0 3 3 0 9 54.6% 53.3% 51.5%
43 Jonas Jörns Dihada, Binder of Wills 3/3/0 3 3 0 9 53.9% 50.0% 50.9%
44 Petr Klíma Niv-Mizzet Reborn 3/3/0 3 3 0 9 52.8% 50.0% 49.8%
45 Vaclav Mysak Rograkh, Son of Rohgahh & Silas Renn, Seeker Adept 3/3/0 3 3 0 9 50.9% 56.3% 51.5%
46 Sebastian Kött Juri, Master of the Revue 3/3/0 3 3 0 9 50.0% 57.1% 48.6%
47 Jiří Varga Tivit, Seller of Secrets 3/3/0 3 3 0 9 50.0% 50.0% 51.3%
48 Jakub Ler Feldon, Ronom Excavator 3/3/0 3 3 0 9 49.1% 46.7% 52.6%
49 Matouš Pavlovský-Fiala Light-Paws, Emperor’s Voice 3/3/0 3 3 0 9 48.9% 50.0% 49.9%
50 Jiří Dvořák Aminatou, the Fateshifter 3/3/0 3 3 0 9 48.1% 50.0% 46.8%
51 Marek Kubín Light-Paws, Emperor’s Voice 3/3/0 3 3 0 9 47.2% 50.0% 47.3%
52 Miloš Pálek Yoshimaru, Ever Faithful & Kraum, Ludevic´s Opus 3/3/0 3 3 0 9 46.5% 50.0% 49.0%
53 Jonas Kretzschmar Dennick, Pious Apprentice 3/3/0 3 3 0 9 45.4% 50.0% 45.0%
54 Adam Fajkus Yoshimaru, Ever Faithful & Tana, the Bloodsower 3/3/0 3 3 0 9 44.4% 47.1% 47.1%
55 Simon Stursberg Yoshimaru, Ever Faithfull & Bruse Tarl, Boorish Herder 3/3/0 3 3 0 9 42.8% 46.7% 45.9%
56 Miloslav Ponec Ardoz, Cobbler of war 3/3/0 3 3 0 9 41.7% 56.3% 41.0%
57 Vadim Savinskii Hogaak, Arisen Necropolis 2/2/2 2 2 2 8 45.4% 50.0% 48.9%
58 David Mecl Wernog,Riders Chaplain & Cecily, Haunted Mage 2/2/2 2 2 2 8 44.4% 53.3% 49.1%
59 Jiri Pokorny Ratchet, Field Medic 2/2/2 2 2 2 8 43.5% 57.1% 45.3%
60 Dung Nguyen Raffine, Scheming Seer 2/3/1 2 3 1 7 59.3% 46.7% 54.6%
61 Karel Vápeník Leovold, Emissary of Trest 2/3/1 2 3 1 7 54.6% 38.5% 54.4%
62 David Jones Ghyrson Starn, Kelermorph 2/3/1 2 3 1 7 52.8% 43.8% 48.0%
63 Aleš Buben Greasefang, Okiba Boss 2/3/1 2 3 1 7 42.6% 38.5% 46.5%
64 Martin Gramatzki Wernog,Riders Chaplain & Cecily, Haunted Mage 2/3/0 2 3 0 6 58.9% 41.7% 54.4%
65 Pavel Gric Tivit, Seller of Secrets 2/3/0 2 3 0 6 57.8% 45.5% 52.2%
66 Mia Olsen Feldon, Ronom Excavator 2/4/0 2 4 0 6 55.6% 40.0% 53.5%
67 Bohdan Frejisyn Saskia the Unyielding 2/3/0 2 3 0 6 52.2% 50.0% 53.0%
68 Lukas Blohon Aminatou, the Fateshifter 2/4/0 2 4 0 6 50.0% 42.9% 46.5%
69 David Čihák Raffine, Scheming Seer 2/3/0 2 3 0 6 50.0% 38.5% 50.9%
70 Václav Peltan Ratchet, Field Medic 2/4/0 2 4 0 6 49.1% 40.0% 46.6%
71 Jan Hanacek Raffine, Scheming Seer 2/4/0 2 4 0 6 47.2% 46.7% 44.8%
72 Michael Olsen Kinnan, Bonder Prodigy 2/4/0 2 4 0 6 46.3% 47.1% 43.9%
73 Vojtěch Kotek Grenzo, Dungeon Warden 2/4/0 2 4 0 6 44.4% 35.7% 46.2%
74 Marek Hencl Kroxa, Titan of Death’s Hunger 2/4/0 2 4 0 6 44.4% 33.3% 44.6%
75 jezus god-Jiří Kočárek Sai, Master Thopterist 2/4/0 2 4 0 6 43.5% 42.9% 45.2%
76 Filip Roskovec Dihada, Binder of Wills 2/4/0 2 4 0 6 41.7% 38.5% 45.0%
77 Jiri Kratina Kari Zev, Skyship Raider 2/4/0 2 4 0 6 41.7% 35.7% 44.7%
78 Jamie Olsen Niv-Mizzet Reborn 2/4/0 2 4 0 6 41.7% 33.3% 44.1%
79 Jan Verner Rocco, Cabaretti Caterer 2/4/0 2 4 0 6 37.2% 43.8% 38.4%
80 Felix Müggenburg Raffine, Scheming Seer 1/2/1 1 2 1 4 50.0% 37.5% 50.2%
81 Martin Smola Aminatou, the Fateshifter 0/0/4 0 0 4 4 48.6% 50.0% 50.8%
82 Daniel Petrok The Gitrog Monster 1/3/1 1 3 1 4 47.8% 33.3% 50.6%
83 Vladimír Konečný Saskia the Unyielding 1/4/1 1 4 1 4 45.4% 40.0% 44.6%
84 Jindřich Hruška Ghyrson Starn, Kelermorph 1/4/1 1 4 1 4 43.5% 33.3% 45.3%
85 Michal Hajek Niv-Mizzet Reborn 1/2/0 1 2 0 3 61.1% 42.9% 53.9%
86 Tomáš Hanousek Feldon, Ronom Excavator 1/2/0 1 2 0 3 57.4% 50.0% 54.5%
87 Jakub Lelek Ghyrson Starn, Kelermorph 1/4/0 1 4 0 3 49.1% 33.3% 53.5%
88 Václav JR Hrdlička Yoshimaru, Ever Faithful & Kraum, Ludevic´s Opus 1/5/0 1 5 0 3 48.1% 33.3% 47.5%
89 Samuel Zobeley Jeska, Thrice Reborn & Kydele, Chosen of Kruphix 1/3/0 1 3 0 3 47.2% 45.5% 45.1%
90 Marc Bischof Soul of Windgrace 1/3/0 1 3 0 3 45.8% 33.3% 49.3%
91 Tomáš Kubec Aminatou, the Fateshifter 1/4/0 1 4 0 3 45.8% 33.3% 46.9%
92 Michal Král Jadar, Ghoulcaller of Nephalia 1/5/0 1 5 0 3 44.4% 33.3% 45.1%
93 Ondřej Műller Yargle and Multani 1/5/0 1 5 0 3 42.6% 37.5% 43.3%
94 Tomáš Schebelle Aminatou, the Fateshifter 1/5/0 1 5 0 3 42.6% 33.3% 47.5%
95 Ondra Fabin Yoshimaru, Ever Faithful & Jeska, Thrice Reborn 1/4/0 1 4 0 3 41.3% 33.3% 45.5%
96 Jan Novotny Niv-Mizzet, Parun 1/5/0 1 5 0 3 40.0% 33.3% 46.8%
97 Miroslav Váňa Prossh, Skyraider of Kher 1/5/0 1 5 0 3 35.2% 35.3% 43.9%
98 Patrik Szmatana Atraxa, Grand Unifier 0/3/1 0 3 1 1 38.9% 33.3% 44.9%
99 Michal Černý Feldon, Ronom Excavator 0/3/0 0 3 0 0 74.1% 33.3% 60.5%
100 Jan Trdla Muldrotha, the Gravetide 0/2/0 0 2 0 0 36.7% 33.3% 45.8%
JIŽ 23. ze série pražských duel commander turnajů v Praze. Turnaj je součástí celoroční Duel Commander Ligy 2022/2023.
Vstupné online: 450 Kč
Vstupné na místě: 550 Kč
Číslo účtu: 393648173/0800
Do poznámky napište: EDH Praha/ Jméno Příjmení(!Vaše!) a email do Companionu.
Online registrace končí ve středu: 10. 5. 2023, v případě naplnění kapacity dříve.
Jsou požadovány decklisty a vyplnění registračního formuláře na http://bit.ly/PDC-registrace
Vstup do pivovaru : 10.20
Začátek turnaje: 10.30
Očekávaný konec: 19.00 a následně TOP8
Rozhodčí:
– Igor
Na turnaji nebude povoleno měnit nebo prodávat karty, pokud nejste účastníci turnaje. V případě, že o to máte zájem se během turnaje stavit s deskami, kontaktujte organizátory.
Sponzoři:
Černy rytíř: http://www.cernyrytir.cz/
BANNED and RESTRICTED list:
https://www.mtgdc.info/banned-restricted
————————————————————————
23th Prague Duel Commander Tournament.
Entry – preregistration: 20€
Entry – on site: 25€
Account number: 393648173/0800
PayPal, Revolut available
Add note to us while paying: EDH Praha/ Name Surname(!yours!), and Companion email
Online subscription ends: 10. 5. 2023
On site registration: 10.20
Tournament start: 10.30
Expected end: 19.00 with following TOP8
Sponsors/partners:
Černy rytíř: http://www.cernyrytir.cz/

Sponzoři turnaje

Černý rytíř

Plánované turnaje - Hlavní město Praha

Duel Commander
Vinohradský pivovar Korunní 2506/106, 101 00 Praha, Česko
Liga: Dragon World 2023/24

Termín konání: 13.5.2023 10:20 - 19:00
Formát: Duel Commander
Místo konání: Vinohradský Pivovar
Kapacita turnaje: 100 osob
Registrace možná od:
Vstupné: 550 CZK
Vstupné online: 450 CZK
Číslo účtu: 393648173/0800

Záznam turnaje

Dragon World Gaming