DC Úvaly Duben 2023

Round-6-Standings-by-Rank-DUBEN-2023.pdf Pořadí a jednotlivé decklisty turnaje

Seznam generálů

Výsledky turnaje

RANK NAME COMMANDER
1 Jacob Köhler Ratchet, Field Medic
2 Vojta Kotek Grenzo, Dungeon Warden
3 Zdeněk Hlavsa Raffine, Scheming Seer
4 Tomaš Vardžik Yoshimaru, Ever Faithful
5 Marek Vardžik Rograkh, Son of Rohgah & Silas Renn, Seeker Adept
6 David Štěpánek Aminatou, the Fateshifter
7 Jan Svoboda Niv-Mizzet Reborn
8 Jan Verner Rocco, Cabaretti Caterer
9 Ondřej Muller Gut, True Soul Zealot & Cultist of the Absolute
10 Daniel Hanzlík Feldon, Ronom Excavator
11 Josef Kumštýř Aminatou, the Fateshifter
12 Adam Fajkus Yoshimaru, Ever Faithful & Tana, the Bloodsower
13 Jan Kaňka Aminatou, the Fateshifter
14 Ondřej Hatala Raffine, Scheming Seer
15 David Jones Ghyrson Starn, Kelermorph
16 Petr Vodička Aminatou, the Fateshifter
17 Dung Nguyen Ratchet, Field Medic
18 Vojta Lavička Atraxa, Grand Unifier
19 Aleš Buben Dihada, Binder of Wills
20 David Čihák Atraxa Praetor Voice
21 Ondřej Hrubý Raffine, Scheming Seer
22 Miroslav Švec Feldon, Ronom Excavator
23 Stanislav Beneš Dihada, Binder of Wills
24 Rostislav Bečka Ardoz, cobbler of war
25 Marek Švára Ghyrson Starn, Kelermorph
26 Michal Bradáč Niv-Mizzet Reborn
27 Stefan Grijicu Aminatou, the Fateshifter
28 Miloslav Ponec Ardoz, cobbler of war
29 Miloš Pálek Yoshimaru, Ever Faithful & Kraum, Ludevic´s Opus
30 Vojtěch Beneš Aminatou, the Fateshifter
31 Jakub Havelka Jeska, Thrice Reborn & Kraum, Ludevic´s Opus
32 David Mecl Sythis, Harvest´s Hand
33 Václav Kumštýř Dihada, Binder of Wills
34 Marek Majer Hogaak, Arisen Necropolis
35 Ondra Fábin Yoshimaru, Ever Faithful & Jeska, Thrice Reborn
36 Roman Vejdělek Isamaru, Hound of Konda
37 Kateřina Puková Magda, Brazen Outla
38 Jaroslav Špičäk Niv-Mizzet, Parun
39 Michal Mendl Kyodai, Soul of Kamigawa
40 Jakub Petřík Elminster
41 Filip Hronek Grenzo, Dungeon Warden
42 Tomáš Schebelle Aminatou, the Fateshifter
43 Martin Matějka Feldon, Ronom Excavator
44 Vaclav Hrdlička Soul of Windgrace
45 Adam Holub Octavia, Living Thesis
46 Jakub Michalík Krenko, Tin Street Kingpin
47 Michael Olsen Leovold, Emissary of Trest
48 Jan Machek Octavia, Living Thesis
49 Petr Levý Aminatou, the Fateshifter
50 Michal Král Tourach, Dread Cantor
51 Daniel Vršansky Aminatou, the Fateshifter
52 Karol Čillík Hogaak, Arisen Necropolis

Ceny

Mraky cen od sponzorů

Hlavní ceny jako vždy – výběr z pěkných karet!

Počet kol


Další pokračování celoroční Duel Commander Ligy 2022/2023 je tu!
Vstupné online: 300 Kč
Vstupné na místě: 350 Kč
!!! AKCE v Úvalech SE KONÁ tradičně v NEDĚLI !!!
Vstup do restaurace: 10:00
Začátek registrace: 10:20 Konec registrace 10:55
Začátek turnaje (první kolo): 11:00
Očekávaný konec: 18:00 a následně TOP8
Sponzoři:
____ Černý Rytíř: www.cernyrytir.cz _____
Vinařství Pálek www.vinnydvuruvaly.cz
Pivovar Libertas www.pivovar-libertas.cz

Sponzoři turnaje

Víno Pálek
Pivovar Libertas
Černý rytíř

Plánované turnaje

Duel Commander
Čajovna Šedý Útes, České Budějovice
Restaurace Tenis Club, Labská 15, 530 02 Pardubice I
Liga: Dragon World 2023/24 Registrace online
Duel Commander
Klub Kodek, Havelcova ul. na Husově náměstí, Kolín

Termín konání: 9.4.2023 10:20 - 20:00
Formát: Duel Commander
Místo konání: Restaurace Homolka
Kapacita turnaje: 60 osob
Registrace možná od: 11.3.2023 00:00
Vstupné: 350 CZK
Vstupné online: 300 CZK
Číslo účtu: 2238984133/0800
Kontakt na pořadatele: palekmilos@gmail.com
Companion Kód: J46NY8R

Záznam turnaje

Dragon World Gaming